SKUPINOVÉ LEKCE PRO MLÁDEŽ

Skupinové lekce vedeme takovým směrem, abychom rozvíjeli nejen dovednosti golfové, ale hlavně základní pohybové dovednosti bez kterých lze golfový švih provádět jen velmi těžko. Tréninky se liší s ohledem na věk a vyspělost dětí a vedou k dosažení fyzické gramotnosti.

 

Tréninky v zimě


V zimní sezóně probíhají golfové lekce na simulátorech. Během zimního období se zaměřujeme například na techniku švihu, golfová pravidla a další dovednosti, na které není během letní sezóny tolik prostoru.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Individuální lekce jsou určené pro hráče všech úrovní. První lekce však začíná u každého hráče prakticky stejně, a to vzájemným představením sebe a svých zkušeností s golfem a sportem celkově. Následuje analyzování Vašich pohybových vzorců a teprve poté začínáme s lekcí.


Začátečníkům pomůžeme s jejich prvními kroky ve světe golfu a předáme jim veškeré potřebné informace a průpravu potřebnou ke složení Zelené karty (Osvědčení o způsobilosti ke golfové hře).

Těm, kteří již golf hrají, pomůžeme se zlepšením jejich golfových dovedností, které je posunou zase o kousek dál. Protože získání HCP je jen začátek.


Možnost zapůjčení golfového vybavení.


 

Pro přihlášení na individuální trénink, skupinové kurzy nebo zodpovězení dotazů nás neváhejte kontaktovat.